Jautājumi un atbildes


1. Kādi ir maksāšanas nosacījumi?

Veicot pasūtījumu ir nepieciešamas veikt avansa maksājumu sākot no 20 %, atlikušo maksājumu varēs veikt ar pārskaitījumu pirms preču saņemšanas vai skaidrā naudā saņemot preci, šoferis izsniegs pavadzīmi un čeku. Juridiskām personām, PVN maksātājiem, atlikušais maksājums jāveic pirms preces saņemšanas.

2. Kur es varu apskatīt logu un durvju paraugus?

Paraugi aplūkošanai ir pieejami mūsu Mūsu bāzē Valmierā.

3. Vai preci es varu izņemt Jūsu noliktavā?

Jā, kad konstrukcijas ir uzražotas, tās var izņemt mūsu noliktavā bez papildus maksas. Mēs strādājam no pirmdienas līdz piekdienai 9:00 – 17:00. Brīvdienās esam slēgti.

4. Vai logus es varu uzstādīt bez iepriekšējas pieredzes?

Piegādājot logus mēs arī nodrošinam vienkāršotu montāžas instrukciju. Ar montāžu saistošiem jautājumiem Jums telefoniski varēs palīdzēt mūsu darbinieks. Kvalitatīvai montāžai iesakām to uzticēt cilvēkam ar iepriekšējām zināšanām.

5. Kādas ir piegādes izmaksas?

Piegāde maksā 39.95 EUR (ieskaitot PVN 21%) visa Latvijā. Pasūtījumiem ar summu virs 2000 EUR piegāde ir bezmaksas. Piegādēm ārpuses Latvijas izcenojumu sniedzam individuāli.

6. Kādi ir garantijas noteikumi?

PVC logiem garantija darbojas 5 gadus, PVC durvīm 3 gadus, tā ir spēkā arī ja logu montāžu veic klients. Garantija attiecas uz stiklojumu, furnitūru un rāmi.

7. Vai konstrukcijām ir CE marķējums un tās atbilst Eiropas savienības prasībām?

Visas piegādātās konstrukcijas atbilst Eiropas savienības prasībām un pēc pieprasījuma izsniedzam ekspluatācijas īpašību deklarāciju.

8. Kāda ir starpība starp 2 stiklu un 3 stiklu paketēm?

3 stiklu paketēm iekšējais un ārējais stikls ir ar selektīvo pārklājumu. Divu stiklu paketēm tikai iekšējais stikls ir ar šo pārklājumu. 3 stiklu paketes siltuma koeficients ir par 50 % labāks, salīdzinot ar 2 stiklu paketēm. Ziemas mēnešos telpā būs vienmērīga temperatūra un no logu nenāks aukstums. Papildus ievērojami uzlabojas skaņas izolācija.

Ieguvums izvēloties 3 stiklu paketes:
  • Siltumnoturība
  • Samazinātas apkures izmaksas
  • Vienmērīga temperatūra telpā arī ziemas mēnešos
  • Labāka skaņas izolācija
  • Uzlabota loga drošība
  • Samazināta kondensāta veidošanas uz stikla no iekšpuses

9. Kas ir selektīvais stikla pārklājums?

Selektīvais stikla pārklājums darbojas kā sudraba pārklājums. Tas saglabā siltumu telpā, to atstarojot, kā arī vasaras mēnešos nelaižot siltumu telpā. Mūsu logiem, visi stiklojumi tiek piegādāti ar šo pārklājumu.

10. Neesmu drošs par izmēriem, vai Jūs piedāvājiet logu uzmērīšanu?

Jā, varam veikt precīzu logu mērījumus. Lai precizētu pakalpojuma izmaksas, lūgums sazināties ar mums rakstot info@logupiegade.lv vai zvanot t. 29142957

11. Kā prece tiks piegādāta?

Logu un durvju piegādē mēs izmantojam mūsu firmas automašīnas. Konstrukcijas tiek rūpīgi sapakotas mašīnā, lai tās piegādes laikā netiktu sabojātas. Profils ir aplīmēts ar aizsargplēvi, kuru jānoņem pēc montāžas.

12. Vai piegādes šoferis palīdzēs izkraut logus?

Piegādi veic viens šoferis, tāpēc pie logu vai durvju saņemšanas nepieciešams, lai pretī būtu vismaz 2 cilvēki, kuri palīdzētu izkraut preci. Šoferis palīdzēs preci izcelt no mašīnas un to novietot blakus automāšinai. Šofera palīdzība preci ienest vai uznest kādā telpā ir par papildus maksu. Lūgums precizēt šīs izmaksas pirms pasūtījuma veikšanas.

13. Vai iespējams pasūtīt logus, kuri atveras uz āru?

Diemžēl šādus logus mēs nepiedāvājam. Mūsu piedāvājumā ir Vācu tipa logi, kuri atveras tikai uz iekšu.

14. Kur tiek ražoti logi?

Logi tiek sametināti un sakomplektēti Polijā pēc Jūsu individuāla pasūtījuma. Profils un furnitūra tiek ražota Vācijā, kuru izmanto Polijas ražotājs.

15. Vai Jums ir pieejami standarta logu izmēri?

Nē, katrs logs tiek ražots pēc Jūsu dotajiem izmēriem. Uz vietas, mūsu noliktavā, nav piejami gatavi logi.

16. Būvēju māju, kādu logu profilu Jūs man ieteiktu?

Būvējot jaunu māju noteikti vajadzētu izvēlēties visenergoefektīvāko variantu. Mūsu produkcijā ir Rehau Energy + logu profilu, kuri atbilst pasīvās mājas standartiem. Šie logi ir pieejami tikai ar 3 stiklu paketēm, kā arī termo atdalītājiem starp stikliem. Profils ir aprīkots ar 3 blīvējumiem, labākai skaņas un siltuma izolācijai.

17. Cenas kalkulatorā neatradu sev nepieciešamo loga veidu.

Nestandarta risinājumus lūgums sūtīt uz mūsu epastu info@logupiegāde.lv un mēs sagatavosim cenu piedāvājumu.

18. Vai ir pieejamas papildus atlaides?

Lielākiem apjomiem piedāvājam papildus atlaides kā arī bezmaksas piegādi.

19. Kāds ir izgatavošanas laiks?

Visus pasūtījumus nododam ražošanā piektdienās, un no tuvākās piektdienas konstrukcijas tiek uzražotas 6 – 8 nedēļu laikā. Vēl papildus būtu jārēķina vismaz viena nedēļa, lai varētu saplānot piegādes laikus.

Sazinieties ar mums aizpildot formu
vai rakstiet info@logupiegade.lv.